/Negocjacje na linii Juventus – PSG trwają

Negocjacje na linii Juventus – PSG trwają

Stara Dama zrobi wszystko by wzmocnić linię pomocy przed nadchodzącym sezonem. Skład mistrza Włoch już zasiliło kilku świetnych zawodników: Costa, Szczęsny, Di Sciglio, Benatia, Cuadrado czy Bernardeschi. „Bianconeri” jednak wciąż szukają kolejnych nabytków.

Dużo mówi się o zainteresowaniu piłkarzem PSG, Blaisem Matuidi. Jednak póki co transfer cały czas wydaje się dosyć odległy, szczególnie, że drużyna z Paryża ma dużo do udowodnienia w przyszłym sezonie, czego dowodem jest rekordowy transfer Neymara, który ma zostać sfinalizowany w ciągu najbliższych dni. Wydaje się zatem mało prawdopodobne, by PSG puściło tak ważnego piłkarza jakimi jest Matuidi.

Okazuje się, że to nie jedyny piłkarz PSG, którym interesuje się Juventus. Dzisiaj pojawiły się pogłoski, że na celowniku Starej Damy znalazł się inny pomocnik paryskiej drużyny, Adrien Rabiot. Podobno Juventus zadeklarował już chęć dokonania takiego transferu, jednakże PSG wciąż twardo podtrzymuje, że nie zamierza sprzedawać żadnego piłkarza z duetu RabiotMatuidi.

Czy Juventus będzie kontynuował próby sprowadzenia tych piłkarzy za jakieś kosmiczne pieniądze? To wydaje się mało realne, zważając, że Juventus należy raczej do klubów, które nie przepłacają za wszelką cenę byleby tylko pozyskać zawodnika. Z całą pewnością „Bianconeri” nie zaprzestali wzmocnień. W końcu Juve za wszelką cenę chce w przyszłym sezonie zrobić to, czego nie udało się osiągnąć w Cardiff – zdobyć Ligę Mistrzów, o której tak marzy Gianluigi Buffon.

Sponsor wpisu: darmowekasyno.pl