/Juventus wygrywa w swoim pierwszym spotkaniu ligowym!

Juventus wygrywa w swoim pierwszym spotkaniu ligowym!

Mecz z ChievoVerona z pewnością pozostanie nam w pamięci, albowiem wydarzyło się w nim wiele, co tylko potwierdza wynik tego spotkania. Ostatecznie Juventus pokazał wielką determinację i charyzmę, która przełożyła się na wygrany wynik spotkania!

Takie spotkania w lidze włoskiej to rzadkość! Już w 3 minucie spotkania Sami Khedira wpisał się na listę strzelców, ładując bardzo ładną bramkę. Kibice Juventusu czuli krew, lecz nie wiedzieli że w niedługim czasie to Polak wyrówna wynik spotkania i pokona Wojtka Szczęsnego.

W 38 minucie spotkania wynik wyrównał bowiem Mariusz Stępliński i od tego momentu było jasne, że ChievoVerona nie podda tego meczu łatwo Juventusowi. Osądy sprawdziły się już w 56 minucie, kiedy to drugą bramkę dla ChievoVerona strzelił Emanuele Giaccherini. Niestety dla ChievoVerona bramkę samobójczą w 75 minucie strzelił Mattia Bani i od tego momentu obraz meczu uległ kolejnej zmianie.

Juventus chciał mocno doprowadzić do kolejnej bramki i tym samej wygranej. Udało się to w 93 minucie, kiedy to Federico Bernardeschi umieścił piłkę w bramce. Chwilę po tej akcji, mecz został zakończony a Juventus może cieszyć się trzema punktami!

Wszystkie statystyki tego meczu i pozostałych z ligi Włoskiej dostępne są na betonline.net.pl – zachęcamy do sprawdzenia!