/Gigi Buffon kończy karierę po tym sezonie

Gigi Buffon kończy karierę po tym sezonie

Tak, nastał ten moment w którym kibice Juventusu będą żegnać się z wielkim piłkarzem. Dziś na konferencji prasowej swoje odejście po aktualnym sezonie Juventusu potwierdził sam Gigi Buffon, ikona klubu z Turynu.

Informacja ta ma swoje dwa oblicza, albowiem kończy się na pewno jedna z epok, które kibice Juventusu zapamiętają, albowiem historia pisze się na naszych oczach. Oczywiście “Gigi” odchodzi tylko na jakiś czas, albowiem na pewno ze swoją klasą i mądrością, powróci do tego klubu, aby pełnić w nim kiedyś niezwykle ważne role.

Jest jednak dla nas, jako Polaków bardzo dobra informacja. Numerem jeden na bramce staje się nasz rodak, Wojciech Szczęsny, co trzeba mu gorąco oddać i trzymać za niego kciuki. Przyjmuje on bardzo trudną posadę, albowiem po stracie swojego “bossa” na bramce, kibice będą patrzeć Wojtkowi mocno na ręce i rozliczać go z każdego swojego występu.

Cóż, pozostaje życzyć Buffonowi wielu lat w zdrowiu i jego uśmiechu, który znamy z wielu pięknych spotkań, których on sam był autorem. Czekamy również na sukcesy Wojciecha Szczęsnego, który od sezonu 2018/2019 jest numerem 1 w bramce Juventusu!

Dzisiejsza publikacja powstała przy współpracy z Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie. Nasz partner w swojej ofercie posiada odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci i dysków komputerowych.