/Artur Boruc wypowiedział się na temat transferu Wojciecha Szczęsnego

Artur Boruc wypowiedział się na temat transferu Wojciecha Szczęsnego

37-letni golkiper udzielił ostatnio wywiadu, w którym głównym tematem była jego rywalizacja z Asmirem Begoviciem w przyszedłem sezonie Premier League. Przed Borucem bardzo trudne zadanie, ponieważ 30-letni Bośniak zdążył już na wyspach wyrobić sobie renomę bardzo solidnego golkipera. Artur Boruc zapowiada jednak, że nie zamierza odpuszczać młodszemu koledze i zrobi wszystko by dalej być etatowym bramkarzem Bournemouth.

Były już reprezentant Polski wypowiedział się także na temat swojego dużo młodszego kolegi, z którym długo rywalizował o miejsce w bramce drużyny narodowej. Boruc przyznał, że nie wie kto w Juventusie będzie numerem jeden, ponieważ piłka nożna jest śmiesznym sportem. Jednocześnie uważa, że Juventus to fantastyczny klub i Szczęsny nie mógł trafić lepiej. Na koniec życzyć Wojtkowi powodzenia.

Wojciech Szczęsny trafił do Juventusu Turyn z Arsenalu Londyn za 17 milionów Euro. Pamiętamy jednak, że polski bramkarz ostatnie dwa lata spędził w Romie grając na wypożyczeniu. Na ten moment, jest to najważniejszy polski transfer tego okienka transferowego i wciąż należy do częstych dyskusji pomiędzy ekspertami i kibicami.

O tym, pisaliśmy już zresztą wcześniej. Przedmiotem dyskusji jest rola Wojciecha Szczęsnego w ekipie Starej Damy. Czy nasz zawodnik otrzyma wystarczająco dużo szans w nadchodzącym sezonie by dobrze przygotować się do Mistrzostw Świata 2018? Z niecierpliwością czekamy na pierwsze oficjalne mecze Juventusu, w których zagra nasz golkiper. Szczęsny miał już okazje zaprezentować się w drugiej połowie towarzyskiego spotkania przeciwko Barcelonie, gdzie pokazał się z dobrej strony.